Einde Bekeravontuur

Aan alle mooie liedjes komt een einde .. hoewel we vooraf durfden dromen van een stunt, eindigde het liedje van onze U13 vandaag in de kwartfinale tegen Boeckenberg.

🫶 Er waren opnieuw heel wat supporters naar het Diepvenneke afgezakt voor deze bekerwedstrijd, dus weeral een dikke merci allemaal voor jullie aanwezigheid om onze youngsters te komen aanmoedigen!

In de eerste helft konden we nog redelijk mee, en kwamen we tot enkele kansen die jammer genoeg gemist werden. Boeckenberg voerde hoge pressing, was gretig in de duels en speelde op de lange bal inside. Toch konden ze slechts tot 0-3 uitlopen bij de rust.

Het begin van de tweede helft werd de match in een definitieve plooi gelegd. We bleven het moeilijk hebben met de hoge pressing, met balverlies in het uitwerken tot gevolg, wat genadeloos werd afgestraft door Boeckenberg, dat op 10 minuten kon uitlopen tot 0-9.

Ondanks een heropleving in het laatste kwartier van de match, wilde de bal er niet in .. eentje viel door de mand maar werd jammer genoeg afgekeurd wegens verdedigd schieten. In de slotminuut scoorden de bezoekers nog met een ver shot.

Een 0-10 eindstand lijkt een zwaar verdict, maar is vooral te wijten aan de eerste 10 minuten van de tweede helft. Onze U13 hebben gevochten voor wat ze waard waren, uit dit soort wedstrijden kan alleen maar geleerd worden en het is sowieso een ervaring om mee te nemen in hun verdere korfbalcarrière.

💪 Laten we hen de resterende wedstrijden van de voorronde veld nog even enthousiast en massaal blijven aanmoedigen, te beginnen deze zaterdag uit op RKC (U13B) en zondag thuis tegen AKC B (U13A)!! Nadien maken we ons stilaan klaar voor het zaalseizoen (kalender nog niet gekend – wordt bepaald mid oktober op basis van klassementen veld)